Купить Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер

Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер
Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root Gray/Blue/Red Горизонтальний велотренажер
Производитель: Hop-Sport
Модель: HS-040L
Наличие: В наличии
Цена: 9 00810 798 грн.
В течении 15 минут
подтвердим ваш заказ
 

Хочете, щоб Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і водночас інтенсивно й з високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root дасть таку можливість! Однією з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров'я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень.

Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина знаходиться в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з’являється відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними.

Армована сталева конструкція і нековзкі педалі з фіксувальними ремінцями гарантують безпеку під час кожного тренування. Ви також зможетеналаштувати зручне сидіння зі спинкою так, щоб відстань до педалей та діапазон рухів давали вам максимальний комфорт.

Модель оснащена потужним 7-кілограмовим маховиком, який забезпечує плавну і безперебійну роботу тренажера. 8 рівнів навантаженнядозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань і поступово підвищувати її. Для Вашої зручності Elitum LX300 обладнано також підставкою для планшета й транспортними коліщатами.

До регулярних занять заохочує чіткий, сучасний і, насамперед, інтуїтивно зрозумілий дисплей, який відображає найважливіші параметри руху: час, відстань, калорії, швидкість, частоту серцевих скорочень. Для контролю останнього, на ручках біля сидіння встановлено чутливі сенсорні датчики пульсу. Обов’язково використовуйте їх, адже правильний ритм серцебиття - запорука ефективності тренувань!

 

 

Основні характеристики:

 • система навантаження: магнітна
 • вага махового колеса: 9,5 кг
 • габарити: 107х 60 х 110 см (В х Ш х Д)
 • вага тренажера: 25 кг
 • максимальна вага користувача: 120 кг
 • 3-х рівневе регулювання сидіння по горизонталі
 • 8-ступінчасте ручне регулювання навантаження
 • регулювання руля
 • фіксуючі ремінці на педалях
 • транспортні ролики
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

 

Написать отзыв

Оценка: Плохо Хорошо
Введите код, указанный на картинке:

Как купить тренажер для дома и аксессуары в Кривом Роге?

Купить тренажер для дома и аксессуары в Кривом Роге не сложно:
Вы можете оформить заказ переместив товар в корзину и наш менеджер свяжется с вами!
Получить консультацию и оформить заказ по телефонам: (050) 458-69-27, (067) 543-10-07

Также будем рады видеть Вас в нашем магазине по адресу:

г. Кривой Рог ул. Лермонтова 16Метки: